Mail Listemize KatılınBizi sosyal medyada
#TPD_Kongreleri
ile takip edebilirsiniz. 
 

GENEL BİLGİLER

Kongre Tarihi ve Yeri
Türkiye Psikiyatri Derneği 54. Ulusal Psikiyatri Kongresi, 02 – 06 Ekim 2018 tarihleri arasında Swissotel Büyük Efes / İzmir’de gerçekleştirilecektir.

Kongre Merkezi
Swissotel Büyük Efes / İzmir
Gaziosmanpaşa Bulvarı No: 1
35210 Alsancak, İzmir / Türkiye
Tel: +90 232 414 0000
Fax: +90 232 414 1010
www.swissotel.com.tr

Kongre Dili
Kongre resmi dili Türkçe' dir.

Kayıt Ücretleri
Kongre kayıtları web sitesinde ilan edilen ücret detaylarına uygun olarak kongre öncesinde ve kongre sırasında yapılabilecektir. Dernek üyelerine özel ücretlerden yararlanabilmek için dernek aidat borcunun olmaması gerekmektedir. Dernek borcunuzu ödemek ya da yeni üye olmak için kongre öncesinde dernek şubeleri ile irtibata geçebilir ya da kongre sırasında dernek standına müracaat edebilirsiniz.

Otel Rezervasyonları
Otel rezervasyonları, otellerin müsaitlik durumuna göre kongre öncesinde 01 Ekim 2018 tarihine kadar alınacaktır. Taleplerin konfirmesi ödemenin tamamlanmasıyla verilecektir.

İptal ve İade Koşulları
Kayıt ve konaklama iptal ve iade koşulları ile ilgili detaylı bilgi kayıt – konaklama sayfalarında belirtilmiş olup, bunların dışında bir uygulama söz konusu olmayacaktır.

Kayıt ve Danışma Masası
Kayıt ve danışma masaları Swissotel Büyük Efes Otel’de 02 Ekim 2018 günü açılacak ve tüm bilimsel program süresince açık olacaktır.

Yaka Kartı
Tüm katılımcı ve refakatçilerin toplantı merkezine girişte, bilimsel oturumlar esnasında sergi alanlarında, poster alanlarında ve diğer sosyal programlarda yaka kartlarını takmaları toplantının sağlıklı yürüyebilmesi ve güvenliği açısından gereklidir.

Sergi Alanı
Kongre boyunca ilaç ve medikal cihaz firmaları ürünlerini kongre merkezinde kendilerine ayrılmış olan alanda sergileyecektir. Sergi alanı tüm kongre boyunca açık olacaktır. Detaylı bilgiler için kongre@burkon.com adresine başvurabilirsiniz.

Davet Mektubu
Kayıt işlemlerini tamamlamış olan kongre katılımcılarına, talep etmeleri durumunda davet mektubu gönderilecektir. Bu davet mektubu sadece katılımcıların bağlı bulunduğu kurumlardan izin alabilmesine yardımcı olmak amacı taşımakta olup, katılımcıya hiçbir maddi destek sağlamayacaktır.

Kurslar
Kongre çerçevesinde, Türkiye Psikiyatri Derneği tarafından eğitici kurslar düzenlenecektir. Kurs kayıt, konu ve konuşmacıları ile detaylı bilgiler; duyurular ve internet sitesi aracılığı ile katılımcılara duyurulacaktır.

Katılım Belgesi
Katılım belgeleri kongre bitiminde Swissotel Büyük Efes Otel’de bulunan kayıt masasından dağıtılacaktır. Kongre sırasında sertifikasını alamayan katılımcıların sertifikaları proje2@burkon.com adresine yazılı başvuruları ile PDF formatında kongre sonrasında da gönderilebilecektir. Kongre sonrasında basılı sertifika gönderimi taleplerinizi proje2@burkon.com adresine iletebilirsiniz.

Türkiye Psikiyatri Derneği Web Sitesi
Derneğimizin web sayfasına www.psikiyatri.org.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Önemli Not: Bakanlık bildirimi süresi aşana kadar sponsorluğu olmayan konuşmacıların sadece kayıt ücretleri alınmayacaktır (Konaklama desteği sağlanmayacaktır.)

  Burkon Turizm & Kongre